Αποτελέσματα: 1 έως 5 από σύνολο 5

Θέμα: ΜΠΕΙΖΜΠΟΛ

Supporting Member
    Το Αβατάριο του μέλους jbandyster
    Περιοχή
    Αθήνα
    Αναρτ.
    5.301

Προεπιλογή ΜΠΕΙΖΜΠΟΛ

Παιδιά ξέρει κανείς πόσο διαρκεί ενα ματς μπειζμπολ ?

betover
    Eπισκέπτης

Προεπιλογή

Αν ειναι δυνατον καποιος φιλος μας , να μας εξηγησει πως παιζεται το παιχνιδι ( με 2 λογια) και πως μετρανε οι ποντοι ...
    Ειδα σημερα σε λαιβ σκορ να προηγηται μια ομαδα με 4-0 και μετα στο επομενο κουτακι ανανεωσης εγινε 4-5 !!!! απορω πως γινεται !!!!
    Το ξερω μπορει να ειναι βαρετο να μας το εξηγησουν αλλα αν εχουν τα παιδια λιγο χρονο καλο θα μας εκανε

Supporting Member
    Το Αβατάριο του μέλους jbandyster
    Περιοχή
    Αθήνα
    Αναρτ.
    5.301

Προεπιλογή

Εγω δεν εχω ιδέα ούτε πως παίζετε, απλώς κοιτάω τα νούμερα στις αποδόσεις, και επειδή επαιξα εναν αγώνα(Zoo) που άρχισε στις 10:45
    θέλω να δω μέχρι τι ωρα θα πάει και αν θα είμαι ξύπνιος να δω το αποτέλεσμα, την κάβα μου δηλαδή αν αυξήθηκε η μειώθηκε γιατί δεν εχω ιδέα που κοιτάς αποτελέσματα.

4. The Following User Says Thank You to jbandyster For This Useful Post:

Photobucket Το Αβατάριο του μέλους zoolander
    Περιοχή
    athens
    Αναρτ.
    2.704

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική ανάρτηση από jbandyster Προβολή Ανάρτησης
    Εγω δεν εχω ιδέα ούτε πως παίζετε, απλώς κοιτάω τα νούμερα στις αποδόσεις, και επειδή επαιξα εναν αγώνα(Zoo) που άρχισε στις 10:45
    θέλω να δω μέχρι τι ωρα θα πάει και αν θα είμαι ξύπνιος να δω το αποτέλεσμα, την κάβα μου δηλαδή αν αυξήθηκε η μειώθηκε γιατί δεν εχω ιδέα που κοιτάς αποτελέσματα.
    κανα 3ωρακι..
    <table align="center" border="0" cellpadding="10" cellspacing="0"><tbody><tr><td align="center">χωρις πειθαρχια ,υπομονη και συστημα δεν πας πουθενα...ΔΕΝ επενδυεις απλα τζογαρεις.. </td></tr><tr><td align="center">merokamatiaris 2011 : +3222e profit
    Mlb08-09-10-11 :116-4

Facebook : add me zoolander betfriends
    </td></tr></tbody></table>

6. The Following 3 Users Say Thank You to zoolander For This Useful Post:

xalkida
    Eπισκέπτης

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική ανάρτηση από betover Προβολή Ανάρτησης
    Αν ειναι δυνατον καποιος φιλος μας , να μας εξηγησει πως παιζεται το παιχνιδι ( με 2 λογια) και πως μετρανε οι ποντοι ...
    Ειδα σημερα σε λαιβ σκορ να προηγηται μια ομαδα με 4-0 και μετα στο επομενο κουτακι ανανεωσης εγινε 4-5 !!!! απορω πως γινεται !!!!
    Το ξερω μπορει να ειναι βαρετο να μας το εξηγησουν αλλα αν εχουν τα παιδια λιγο χρονο καλο θα μας εκανε
    Από Ελλάδα δεν βρήκα τίποτα το σχετικό... Μπορεί να υπάρχει αλλά...

Στην κεντρική τους σελίδα νομίζω ότι μπορείτε να βρείτε τα πάντα:

http://mlb.mlb.com/index.jsp

8. The Following 2 Users Say Thank You to xalkida For This Useful Post:

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Τα Δικαιώματα σας

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •