Αποτελέσματα: 1 έως 2 από σύνολο 2

Θέμα: Καλησπέρα

BetGhetto team Το Αβατάριο του μέλους djalexlee
    Περιοχή
    Καλαματα
    Αναρτ.
    23

Cool Καλησπέρα

Για όσους δεν γνωρίζουν πολλά για μένα, επιτρέψτε μου να συστηθώ. Παίζω στο PokerStars ως djalexlee τα τελευταία 5 χρόνια σε 6 max και 9 max παιχνίδια μετρητών μέχρι 50nl με μεγάλη επιτυχία. Έχω πετύχει το Supernova Vip επίπεδο 3 συναπτά έτη και έχω παίξει πάνω από 4 εκατομμύρια χέρια κερδοφόρα multitabling σε 15 έως 24 τραπέζια.
    Σας επισυνάπτω ένα δείγμα των διαφόρων αποτελεσμάτων micro stakes 300k + χέρια απο το 2ο Τρίμηνο 2016, καλοκαιριάζει και δεν βάζω καθόλου όγκο :( Κάνω ενεργά coach...ing σε NL2-NL50 micro stakes παίχτες. Μέσα από τα ποστ μου στην ενότητα Poker Mania Θέλω να βοηθήσω τους παίχτες να σκεφτούν το παιχνίδι καλύτερα και να τους δώσω αφορμή να χτίσουν γερα θεμέλια για να συντρίψουν τα επίπεδα τους. Καλη επιτυχία σε όλη την ομάδα ότι παίζετε σήμερα!. ευχαριστώ την κοινότητα και τον markonis για την φιλοξενία

Εάν βρίσκετε χρήσιμο το υλικό που ανεβάζω κάντε like στην σελίδα μου στο Facebook Page
    για όλο το καινούριο υλικό που ανεβάζω subscribe στο κανάλι μου στο YouTube Chanel και στο Twitch Καλή Επιτυχία!

2. The Following 6 Users Say Thank You to djalexlee For This Useful Post:

O ΘΕΙΟΣ
    Το Αβατάριο του μέλους markonis
    Περιοχή
    ΚΩΣ
    Αναρτ.
    26.325

Προεπιλογή Απ: Καλησπέρα

Καλωσόρισες παικταρά στο φόρουμ των ΑΛΗΘΙΝΩΝ παικτών και όχι γιαλαντζί.Περιμένουμε τα φώτα σου για να κερδίσουμε και στα δύσβατα μονοπάτια του πόκερ !

4. The Following 3 Users Say Thank You to markonis For This Useful Post:

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Τα Δικαιώματα σας

• Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •